|
|
Οργανωτική επιτροπή (με αλφαβητική σειρά)
- Βαϊοπούλου Μαρία
-
Διευθύντρια ΛΔ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Καρδίτσα)
- Βασιλάκη Μαρία
-
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Βυζαντινής και Μεταβυζαντινής Τέχνης, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Βικάτου Ολυμπία
-
Διευθύντρια ΛΣΤ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Μεσολόγγι)
- Δουλγέρη-Ιντζεσίλογλου Αργυρούλα
-
Διευθύντρια ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Βόλος)
- Καλαμαρά Παρασκευή
-
Διευθύντρια ΙΑ΄ Ε.Π.Κ.Α. και 23ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Χαλκίδα)
- Κουμούση Αναστασία
-
Διευθύντρια 22ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Ναύπακτος)
- Μαζαράκης–Αινιάν Αλέξανδρος
-
Καθηγητής Κλασικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Μαντζανά Κρυστάλλω
-
Διευθύντρια 19ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Τρίκαλα)
- Μπάτζιου-Ευσταθίου Ανθή
-
Διευθύντρια ΙΕ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Λάρισα)
- Μουνδρέα-Αγραφιώτη Αντίκλεια
-
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Προϊστορικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Νικολάου Ελισάβετ
-
Διευθύντρια Αρχαιολογικού Ινστιτούτου Θεσσαλικών Σπουδών, ΥΠΠΟΤ (Βόλος)
- Ντάρλας Ανδρέας
-
Διευθυντης Εφορείας Παλαιοανθρωπολογίας-Σπηλαιολογίας Β. Ελλάδος, ΥΠΠΟΤ (Θεσσαλονίκη)
- Παναγοπούλου-Καράμπελα Ελένη
-
Διευθύντρια Εφορείας Παλαιοανθρωπολογίας-Σπηλαιολογίας Ν. Ελλάδος, ΥΠΠΟΤ (Αθήνα)
- Παπακωνσταντίνου Μαρία-Φωτεινή
- Διευθύντρια ΙΔ΄ Ε.Π.Κ.Α. και 24ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Λαμία)
- Σίμωσι Αγγελική
-
Διευθύντρια Εφορείας Εναλίων Αρχαιοτήτων, ΥΠΠΟΤ (Αθήνα)
- Σδρόλια Σταυρούλα
-
Διευθύντρια 7ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Λάρισα)
- Χαραμή Αλεξάνδρα
-
Διευθύντρια Θ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Θήβα)
- Ψάλτη Αθανασία
-
Διευθύντρια Ι΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Δελφοί)
Οργανωτική στήριξης συνεδρίου
- Ντάλλας Θέμης
-
Μέλος ΕΕΔΙΠ Πληροφορικής, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Χατζηλαζαρίδου Πόπη
-
Γραμματέας Τομέων, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Χιώτης Γεώργιος
-
Αρχαιολόγος, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, Εργαστήριο Αρχαιολογίας
Ομάδα υποστήριξης συνεδρίου
- Αραχωβίτη Πολυξένη
-
Αρχαιολόγος, ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α.
- Ευσταθίου Δέσποινα
- Αρχαιολόγος
Αρχαιολόγος, ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α.
- Μαμαλούδη Ιωάννα
-
Αρχαιολόγος, ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α.
- Σταμέλου Ευαγγελία
-
Αρχαιολόγος, ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α.
Επιστημονική επιτροπή (με αλφαβητική σειρά)
- Αδρύμη-Σισμάνη Βασιλική
-
Επίτιμη Διευθύντρια Αρχαιολογικού Ινστιτούτου Θεσσαλικών Σπουδών, ΥΠΠΟΤ (Βόλος)
- Αραβαντινός Βασίλειος
-
Επίτιμος Διευθυντής Θ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Θήβα)
- Βαϊοπούλου Μαρία
-
Διευθύντρια ΛΔ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Καρδίτσα)
- Βαραλής Ιωάννης
-
Επίκουρος Καθηγητής Βυζαντινής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Βασιλάκη Μαρία
-
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Βυζαντινής και Μεταβυζαντινής Τέχνης, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Βικάτου Ολυμπία
-
Διευθύντρια ΛΣΤ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Μεσολόγγι)
- Γάτση-Σταυροπούλου Μαρία
-
Επίτιμη Διευθύντρια ΛΣΤ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Μεσολόγγι)
- Γερούση-Μπεντερμάχερ Ευγενία
-
Διευθύντρια Βυζαντινών και Μεταβυζαντινών Αρχαιοτήτων, ΥΠΠΟΤ
- Δουλγέρη-Ιντζεσίλογλου Αργυρούλα
-
Διευθύντρια ΙΓ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Βόλος)
- Κακαβάς Γεώργιος
-
Τέως Διευθυντής 24ης Ε.Β.Α., (ήδη Διευθυντής Νομισματικού Μουσείου) ΥΠΠΟΤ (Λαμία)
- Καλαμαρά Παρασκευή
-
Διευθύντρια ΙΑ΄ Ε.Π.Κ.Α. και 23η Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Χαλκίδα)
- Καραπασχαλίδου Αμαλία
-
Επίτιμη Διευθύντρια ΙΑ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Χαλκίδα)
- Κουμούση Αναστασία
-
Διευθύντρια 22ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Ναύπακτος)
- Κυπαρίσση-Αποστολίκα Νίνα
-
Επίτιμη Διευθύντρια Εφορείας παλαιοανθρωπολογίας-Σπηλαιολογίας Ν. Ελλάδος, ΥΠΠΟΤ (Αθήνα)
- Λεβέντη Ιφιγένεια
-
Επίκουρη Καθηγήτρια Κλασικής Αρχαιολογίας με έμφαση στην Πλαστική και την Εικονογραφία, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Λώλος Γιάννης
-
Επίκουρος Καθηγητής Αρχαίας Ιστορίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Μαζαράκης-Αινιάν Αλέξανδρος
-
Καθηγητής Κλασικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Μαντζανά Κρυστάλλω
-
Διευθύντρια 19ης Ε.Β.Α. (Τρίκαλα)
- Μπάτζιου-Ευσταθίου Ανθή
-
Διευθύντρια ΙΕ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Λάρισα)
- Μουνδρέα-Αγραφιώτη Αντίκλεια
-
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Προϊστορικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Νικολάου Ελισάβετ
-
Διευθύντρια Αρχαιολογικού Ινστιτούτου Θεσσαλικών Σπουδών, ΥΠΠΟΤ (Βόλος)
- Ντάρλας Ανδρέας
-
Διευθυντής Εφορείας Παλαιοανθρωπολογίας-Σπηλαιολογίας Β. Ελλάδος, ΥΠΠΟΤ (Θεσσαλονίκη)
- Ντίνα Άσπα
-
Επίτιμη Διευθύντρια 7ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Λάρισα)
- Παλαιοθόδωρος Δημήτρης
-
Επίκουρος Καθηγητής Κλασικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Παναγοπούλου-Καράμπελα Ελένη
-
Διευθύντρια Εφορείας Παλαιοανθρωπολογίας-Σπηλαιολογίας Ν. Ελλάδος, ΥΠΠΟΤ (Αθήνα)
- Παπακωνσταντίνου Μαρία-Φωτεινή
-
Διευθύντρια ΙΔ΄ Ε.Π.Κ.Α. και 24ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Λαμία)
- Σδρόλια Σταυρούλα
-
Διευθύντρια 7ης Ε.Β.Α., ΥΠΠΟΤ (Λάρισα)
- Σίμωσι Αγγελική
-
Διευθύντρια Εφορείας Εναλίων Αρχαιοτήτων, ΥΠΠΟΤ (Αθήνα)
- Σκορδά Δέσποινα
-
Επίτιμη Διευθύντρια Ι΄ Ε.Π.Κ.Α. , ΥΠΠΟΤ (Δελφοί)
- Τουρναβίτου Ιφιγένεια
-
Επίκουρη Καθηγήτρια Προϊστορικής Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
- Χαραμή Αλεξάνδρα
-
Διευθύντρια Θ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Θήβα)
- Ψάλτη Αθανασία
-
Διευθύντρια Ι΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Δελφοί)
- Χατζηαγγελάκης Λεωνίδας
-
Επίτιμος Διευθυντής ΛΔ΄ Ε.Π.Κ.Α., ΥΠΠΟΤ (Καρδίτσα)
| |